Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Balkoniki i chodziki dla większego komfortu ruchu

Poruszanie się jest jedną z podstawowych czynności, która jest niezbędna do wykonywania codziennych zadań. Może ono być jednak utrudnione w przypadku kontuzji, wypadków czy schorzeń spowodowanych genetyką bądź po prostu podeszłym wiekiem. W każdym z tych przypadków balkoniki rehabilitacyjne i chodziki dla seniora sprawdzą się doskonale jako skuteczna pomoc dla osób o ograniczonej mobilności.

W ofercie naszego sklepu posiadamy balkoniki i chodziki w bardzo przystępnych cenach. Sprzęt przeznaczony jest dla osób mających problemy z poruszaniem się z powodu przebytych urazów lub istniejących chorób. Spełnia on dwie funkcje: pomaga w utrzymaniu pozycji pionowej w czasie stania oraz daje pewność przy stawianiu kroków zarówno podczas użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Każdy balkonik do chodzenia jest dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika dzięki szeregowi usprawnień pozwalających ustawić jego wymiary zgodnie z preferencjami pacjenta. Zapewniona jest regulacja wysokości rączek oraz wytrzymałość na duże obciążenia gwarantowana przez wysokiej jakości materiały. Nowoczesny i elegancki design sprzętu, a także możliwość wyboru jego koloru zadowoli każdego klienta.

Wybierz balkoniki i chodziki rehabilitacyjne najwyższej jakości

Balkoniki rehabilitacyjne to sprzęt, który powinien zapewniać swojemu użytkownikowi bezpieczeństwo i komfort. Nasze produkty doskonale wpasowują się w tą definicję. Stabilność w czasie chodzenia jest zapewniona dzięki wysokiej jakości materiałom, z jakich wykonana jest rama - takim jak aluminium i stal. Nasze produkty odznaczają się także lekkością i łatwością składania. Ich wymiary są niewielkie, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca w pomieszczeniu i mogą być łatwo przechowywane nawet w niewielkich mieszkaniach. Podpórki, w które wyposażone są nasze chodziki i balkoniki rehabilitacyjne, mają wyprofilowane i ergonomiczne uchwyty, co pozwala na mocniejszy chwyt, a przy tym większą mobilność i niezależność użytkownika.

Dodatkowo wszystkie balkoniki do chodzenia oraz chodziki rehabilitacyjne dostępne w naszej ofercie są dostępne z wygodną wysyłką pod wskazany adres. Dzięki temu zapewniamy chorym osobom komfort nie tylko w trakcie użytkowania naszych produktów, ale także już w trakcie ich zakupu. W naszym sklepie kupisz także inne akcesoria do poruszania się, takie jak podpórki czy kule ortopedyczne

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl