Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Balkoniki rehabilitacyjne – dla seniorów i nie tylko

Problemy z poruszaniem się, utrzymaniem równowagi czy zrobieniem kolejnego kroku są bardzo powszechne nie tylko wśród osób starszych, ale także u ofiar wypadków czy pacjentów przewlekle chorych. Właśnie z myślą o takich osobach powstały balkoniki do chodzenia, które są powszechnie wykorzystywane w rehabilitacji, jak i w codziennym życiu.

Balkoniki dla seniorów to gwarancja zachowania mobilności we własnym domu i na krótkich dystansach. Nadają się one nie tylko do chodzenia - świetnie sprawdzą się także podczas wstawania czy zmiany pozycji, która w przypadku niektórych schorzeń jest utrudniona. Jednocześnie nie są one zbyt dużym obciążeniem dla swojego użytkownika. Współczesne balkoniki ortopedyczne są bowiem wykonane z bardzo lekkich materiałów, które sprawiają, że nawet osoby o ograniczonej sile są w stanie z powodzeniem z nich korzystać. Balkoniki do chodzenia mogą zatem znacząco podnieść komfort życia pacjenta i zapewnić mu niezależność, która może się w przyszłości przełożyć na lepszy stan psychiczny chorego.

Niezawodne balkoniki do chodzenia w przystępnych cenach

Możliwość poruszania się jest nie tylko gwarancją samodzielności, ale także dobrego samopoczucia. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę – właśnie dlatego z myślą o pacjentach szukających nowych możliwości poruszania się przygotowaliśmy balkoniki rehabilitacyjne, a także inne sprzęty i pomoce ułatwiające poruszanie się, takie jak pionizatory czy podpórki. Dzięki szerokiemu asortymentowi nasz sklep może zapewnić Tobie i Twoim bliskim wszystkiego, czego potrzebujecie, by uczynić swoje codzienne funkcjonowanie bardziej komfortowym. Dodatkowo wszystkie nasze produkty, w tym także balkoniki dla seniora, są dostępne z wygodną dostawą wprost do Twojego domu – wszystko dla twojej wygody!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl