Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Baterie łazienkowe dla niepełnosprawnych – czym różnią się od standardowych?

Wraz z postępującym starzeniem się społeczeństw i dostrzeganiem problemów osób chorych coraz więcej miejsc jest dostosowanych do potrzeb ludzi o ograniczonej mobilności. Teraz jednym z takich miejsc może być także łazienka, która do tej pory stanowiła dużą przeszkodę dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim czy o kulach. Takie zmiany umożliwiły baterie łazienkowe dla osób niepełnosprawnych, które pozwalają im na bezpieczne wykonywanie podstawowych czynności w otoczeniu śliskich płytek.

Baterie łazienkowe dla niepełnosprawnych na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od standardowej armatury łazienkowej. Różnią się one od standardowych kranów przedłużonym uchwytem, który umożliwia swobodne manipulowanie przepływem wody z wózka inwalidzkiego lub przy korzystaniu z kul. Baterie łazienkowe dla niepełnosprawnych mają także specjalnie wydłużone krany, które sięgają aż do rąk osób korzystających z umywalki w pozycji siedzącej. Dzięki temu rozwiązaniu ludzie o ograniczonej możliwości mogą swobodnie wykonywać czynności higieniczne bez udziału osób trzecich.

Zamów wysokiej jakości baterie łazienkowe dla niepełnospawnych

Baterie łazienkowe dla niepełnosprawnych to ulga przy wykonywaniu codziennych czynności dla każdej osoby, która bez nich nie mogłaby sięgnąć do źródła wody. Właśnie dlatego do naszego sklepu wprowadziliśmy właśnie te produkty. Nasze baterie łazienkowe dla osób niepełnosprawnych to wysokiej jakości armatura odporna na przypadkowe uderzenia, szarpnięcia czy przypadkowe ruchy. Jednocześnie jest ona bardzo łatwa w obsłudze, niezależnie od pozycji, w jakiej znajduje się jej użytkownik. W połączeniu z innymi produktami, takimi jak poręcze łazienkowe czy nakładki na sedes, baterie łazienkowe dla niepełnosprawnych pozwalają zachować pełną niezależność przy wykonywaniu czynności higienicznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl