Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Folia poślizgowa dla bezpiecznego transferu pacjenta

Opieka nad osobą ograniczoną ruchowo jest ogromnym wyzwaniem dla opiekuna. Wymaga ona siły fizycznej i dużego zaangażowania, a także specjalistycznego sprzętu, który mógłby pomóc w odciążeniu pielęgniarza w trakcie wykonywania codziennych czynności. Jednym z takich akcesoriów do poruszania się jest folia poślizgowa, która pozwala na znaczne łatwiejsze przemieszczanie dużych ciężarów bez obciążania mięśni i kręgosłupa.

Folia poślizgowa pomaga w przemieszczaniu osoby chorej lub niepełnosprawnej na małe odległości, np. w obrębie łóżka, leżanki czy noszy. Przydaje się wtedy, kiedy chcemy zmienić pozycję pacjenta lub przesunąć go w jedną ze stron. Co więcej, w przypadku, gdy mamy do czyniena z pojedynczym chorym, ten sam fragment folii poślizgowej może być przez niego używany wielokrotnie, pod warunkiem że nie uległ on uszkodzeniu lub zabrudzeniu.

Dodatkowo składając zamówienie w naszym sklepie w tej samej przesyłce może dojechać do Ciebie nie tylko folia ślizgowa, ale także inne produkty niezbędne przy opiece nad osobą ograniczoną ruchowo. W naszej ofercie znajdziesz bowiem również podpórki czy pionizatory, które ułatwią chorym wykonywanie codziennych czynności.

Gdzie sprawdzi się nasza folia ślizgowa?

Folia ślizgowa jest szczególnie polecana do szpitali i klinik, w których przenoszenie pacjenta jest codziennością. Może ona mu towarzyszyć przez cały jego pobyt w placówce, poza przypadkami, gdy zostanie ona przypadkiem naruszona. Folia poślizgowa pomaga w tym czasie zwiększym komfort opiekunów oraz bezpieczeństwo pacjentów, gdyż zmniejsza ona zagrożenia związane z opieką nad nimi. Jest to zatem doskonały wybór dla każdej specjalistycznej placówki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl