Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Czym są glukometry i kto powinien je stosować?

Glukometry to niewielkie specjalistyczne urządzenia, które pozwalają na zbadanie poziomu cukru we krwi pacjenta. Ze względu na stosunkowo prostą obsługę spotykane są one nie tylko w szpitalach czy gabinetach lekarskich, ale także w domach pacjentów. Najczęściej glukometry są stosowane przez osoby chore na cukrzycę, w szczególności typu 1. Niekiedy wykorzystują je także kobiety w ciąży ze zdiagnozowaną cukrzycą ciążową.

Jak wybrać idealne glukometry?

Wybierając glukometry dla siebie i dla swoich bliskich warto zwrócić uwagę na ich zgodność z obowiązującą normą ISO, która określa maksymalne odchylenia dla pomiarów wykonywanych przez tego typu urządzenia. Aktualnie normy te wynoszą

Innym kryterium, jakie należy wziąć pod uwagę zamawiając glukometry jest łatwość ich obsługi. W wielu przypadkach trafiają one w ręce osób starszych wykonujących badania we własnym zakresie, stąd należy się upewnić, że będą one intuicyjne i – co może jest jeszcze ważniejsze – wyposażone w duży ekran. Można także wybrać glukometry wyposażone w alarm, który przypomina o konieczności wykonania kolejnego badania.

Wybierz klasowe glukometry w najlepszych cenach!

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości glukometry, które spełniają wszystkie te wymagania – i wiele więcej. W asortymencie posiadamy także inne akcesoria dla osób z przewlekłymi chorobami, takie jak wkładki ortopedyczne i laski do chodzenia, które dotrą do Ciebie w tej samej przesyłce!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl