Skontaktuj się!

Porozmawiajmy! Zadzwoń: 739 280 734

Napisz do nas / Zadzwoń

Gorsety ortopedyczne

Gorsety ortopedyczne i ogólnie ortezy tułowia są przeznaczone do stabilizowania poszczególnych obszarów ciała. Dla zapewnienia Państwu jak najszerszego wyboru, w naszej ofercie znajdują się gorsety oraz ortezy w różnych wersjach kolorystycznych. To umożliwia dobranie ich do konkretnego ubioru.

Zadaniem gorsetów ortopedycznych jest ochrona przed ponownym urazem poszczególnych partii ciała - w głównej mierze poprzez stabilizację określonego odcinka kręgosłupa. Oferowane przez nas gorsety wykonano z wysokiej klasy, oddychających materiałów, które nie powodują nadmiernego pocenia się.

Pomagają w walce z dolegliwościami bólowymi o podłożu pourazowym, a także zmianach zwyrodnieniowych w obrębie kręgosłupa. Większość oferowanych przez nas gorsetów ma wysokość 26 cm, która jest odpowiednia dla osób o standardowym wzroście.

Dostępność różnych rozmiarów gorsetów ortopedycznych pozwala na ich dobranie do gabarytów - a dokładniej wymiarów w pasie. Wyłącznie odpowiednio dopasowany sprzęt zapewni prawidłowe działanie i wspomoże w walce z dolegliwościami bólowymi w obrębie pleców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl