Skontaktuj się!

Napisz do nas 

Kołnierze ortopedyczne

Kołnierze ortopedyczne znajdują szerokie zastosowanie po różnego rodzaju urazach odcinka szyjnego kręgosłupa. Pozwalają usztywnić ten obszar, tym samym zapobiegając pogłębianiu się dolegliwości i wspierając proces gojenia.

Specjalne kołnierze ortopedyczne miękkie oraz usztywniane są idealne w stanach pooperacyjnych, a także podczas operacji po wypadkach różnego rodzaju. Różne wysokości tych sprzętów pozwalają na odpowiednie ich dobranie do potrzeb, a warianty kolorystyczne pozwalają zapewnić stylowy wygląd nawet w trakcie leczenia ortopedycznego.

Kołnierze nie powodują ucisku na obojczyki, a niektóre modele, przeznaczone do usztywnienia całej szyi, wyposażono w wygodne, miękkie miejsce na ułożenie podbródka. To znaczna wygoda, zwłaszcza gdy sprzęt ten należy nosić przez cały dzień.

Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie wykonano z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają wysoką trwałość i wygodę użytkowania. Idealnie dopasowują się do kształtu ciała, pozwalając na zachowanie komfortu.

  • promocja
kołnierz ortopedyczny C4 typ Philadelphia kołnierz ortopedyczny C4 typ Philadelphia
Producent: Athenax
Cena: 69,06 zł 81,25 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kołnierz ortopedyczny miękki Kołnierz ortopedyczny miękki
Producent: ANTAR
Cena: 17,42 zł 20,49 zł
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl