Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Koncentratory tlenu do użytku domowego i nie tylko

Koncentratory tlenu to niezbędne urządzenia dla chorych cierpiących różnego rodzaju niewydolności oddechowe. Za pomocą tlenoterapii pacjent w warunkach domowych otrzymuje odpowiednią dawkę tlenu, którego sam nie jest w stanie pobrać z otoczenia. Koncentratory tlenu mogą także filtrować, oczyszczać, a nawet nawilżać podawane pacjentowi powietrze, pod warunkiem że są wyposażone w specjalny zbiornik z wodą.

Domowe koncentratory tlenu wyposażone są w szereg udogodnień, ułatwiających ich obsługę, w związku z czym nie sprawiają kłopotu nawet użytkownikom, którzy po raz pierwszy stykają się z tego typu urządzeniami. Koncentratory tlenu posiadają m.in. wizualne i dźwiękowe alarmy informujące o niskim poziomie stężenia tlenu lub konieczności naprawy serwisowej. Ich praca jest cicha, dzięki czemu choremu nie zakłóca się odpoczynku. Porcja tlenu dostarczana jest 24 godziny na dobę, a sam aparat jest dużo bardziej bezpieczny niż butla tlenowa - nie stwarza ryzyka wybuchu.

Zamów koncentratory tlenu z dostawą do domu

Koncentratory tlenu są zalecane przede wszystkim dla osób z chorobami układu oddechowego, takimi jak POChP, mukowiscydoza, astma oskrzelowa, zwłóknienie płuc czy ich nowotwory. Są one także wykorzystywane do wspomagania leczenia chorych z problemami sercowymi, takimi jak niewydolność krążenia, nadciśnienie tętnicze, dusznica bolesna czy zwłóknienie mięśnia sercowego. Koncentratory tlenu muszą zatem stanowić dla takich pacjentów jak najmniejsze obciążenie – właśnie dlatego można je zamówić w naszym sklepie z dostawą do domu.

W naszym sklepie znajdą Państwo różnego rodzaju koncentratory tlenu, każdy z nich jest przystosowany do użytku domowego i jest łatwy w obsłudze. Ich cechą jest ciche i stałe funkcjonowanie, urządzenia posiadają czujnik stężenia tlenu, można je łatwo przemieszczać, gdyż mają wygodne w użyciu kółka. Wraz z koncentratorem tlenu można zamówić także inne urządzenia wspomagające opiekę nad osobami z problemami oddechowymi, takie jak pulsoksymetry.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl