Skontaktuj się!

Napisz do nas 

Krzesła pod prysznic

Oferujemy Państwu wygodne krzesła pod prysznic, które są przeznaczone w głównej mierze dla osób niepełnosprawnych, o ograniczonej sprawności motorycznej. W dużym stopniu ułatwiają codzienną higienę i dają możliwość samodzielnej kąpieli.

Oferowane przez nas krzesła występują w różnych wariantach, w zależności od potrzeb. Można u nas znaleźć krzesło pod prysznic wyposażone w oparcie dla wygody, a także z wygodnym pojemnikiem na mocz. Oferowane przez nas sprzęty są lekkie i niezwykle proste w montażu, a także bezpieczne.

Wszystkie przedmioty są bardzo łatwe w montażu i wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących ich wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia. Zastosowane materiały są odporne na działanie wody, dzięki czemu sprzęty te nie ulegają zniszczeniu podczas użytkowania.

Taborety pod prysznic

Taboret pod prysznic lub do wanny jest zabezpieczony przed ślizganiem za pomocą gumowych nakładek na nóżki. Różne wymiary wygodnych siedzisk dają możliwość dopasowania sprzętu do różnych gabarytów użytkownika.

Umożliwienie samodzielnego mycia się ma znaczenie nie tylko dla zachowania higieny, ale również podtrzymania w dobrej kondycji zdrowia psychicznego chorego. Możliwość umycia się bez pomocy osób trzecich znacznie poprawia samopoczucie.

Siedziska pod prysznic

Różne modele siedzisk spełniają rozmaite wymagania i potrzeby. Składane krzesełka są doskonałym rozwiązaniem jeśli potrzebujemy je przenosić w różne miejsca, a także do łazienek, z których korzystają zarówno osoby niepełnosprawne, jak i bez dysfunkcji.

Uchylne siedziska pod prysznic zapewniają możliwość wygodnego korzystania z łazienki bez konieczności wnoszenia i wynoszenia sprzętu. Znajdą zastosowanie zarówno w domach prywatnych, jak i szpitalach czy ośrodkach rehabilitacyjnych. Dla osób cierpiących z powodu silnego nietrzymania moczu lub stolca, oferujemy również modele ze specjalnym pojemnikiem ułatwiającym zachowanie higieny. Wszystkie dostępne w naszym sklepie modele wykonano z wysokiej klasy, wodoodpornych materiałów. Łatwo utrzymać je w czystości, co sprawia że są świetnym wyborem na przykład do szpitali.

 

Krzesła pod prysznic

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl