Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Bezpieczne i wygodne krzesła pod prysznic

Oferujemy Państwu wygodne krzesła pod prysznic, które są przeznaczone w głównej mierze dla osób niepełnosprawnych, o ograniczonej sprawności motorycznej. W dużym stopniu ułatwiają codzienną higienę i dają możliwość samodzielnej kąpieli, co zwiększa poczucie niezależności i poprawia również stan psychiczny pacjenta. Ograniczają one również obowiązki potencjalnych opiekunów. 

Oferowane przez nas krzesła pod prysznic występują w różnych wariantach, w zależności od potrzeb. Można u nas znaleźć krzesło pod prysznic wyposażone w oparcie dla wygody, a także z wygodnym pojemnikiem na mocz. Oferowane przez nas sprzęty są lekkie i niezwykle proste w montażu, a także bezpieczne. Są one wykonane z antypoślizgowych materiałów, co sprawia, że są łatwe w użytkowaniu nawet dla osób o ograniczonej mobilności. 

Wszystkie krzesła prysznicowe są bardzo łatwe w montażu i wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących ich wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia. Zastosowane materiały są odporne na działanie wody, dzięki czemu sprzęty te nie ulegają zniszczeniu podczas użytkowania nawet przez wiele lat.

Dlaczego warto wybrać taborety pod prysznic?

Taboret pod prysznic lub do wanny jest zabezpieczony przed ślizganiem za pomocą gumowych nakładek na nóżki. Różne wymiary wygodnych siedzisk dają możliwość dopasowania sprzętu do różnych gabarytów użytkownika. Jest on zatem bezpieczny, a przy tym wygodny w użytkowaniu. Krzesło pod prysznic nie ogranicza jednocześnie swobody ruchu pacjenta, pozwalając na dokładne umycie każdej części ciała. Ogranicza to ryzyko wystąpienia odparzeń czy infekcji. 

Umożliwienie samodzielnego mycia się ma znaczenie nie tylko dla zachowania higieny, ale również podtrzymania w dobrej kondycji zdrowia psychicznego chorego. Siedziska pod prysznic poprawiają samopoczucie pacjentów, gdyż pozwalają im na zachowanie prywatności. Dają one również poczucie niezależności - krzesło pod prysznic jest akcesorium, które często niweluje konieczność korzystania z pomocy drugiej osoby w czasie kąpieli. 

Siedziska pod prysznic dopasowane do potrzeb

Różne modele siedzisk pod prysznic spełniają rozmaite wymagania i potrzeby. Składane krzesła pod prysznic są doskonałym rozwiązaniem jeśli potrzebujemy je przenosić w różne miejsca, a także do łazienek, z których korzystają zarówno osoby niepełnosprawne, jak i bez dysfunkcji.

Uchylne siedziska pod prysznic zapewniają możliwość wygodnego korzystania z łazienki bez konieczności wnoszenia i wynoszenia sprzętu. Znajdą zastosowanie zarówno w domach prywatnych, jak i szpitalach czy ośrodkach rehabilitacyjnych. Dla osób cierpiących z powodu silnego nietrzymania moczu lub stolca, oferujemy również krzesła pod prysznic ze specjalnym pojemnikiem ułatwiającym zachowanie higieny. Wszystkie dostępne w naszym sklepie siedziska pod prysznic wykonano z wysokiej klasy, wodoodpornych materiałów. Łatwo utrzymać je w czystości, co sprawia że są świetnym wyborem na przykład do szpitali. Doskonale sprawdzą się w towarzystwie innych sprzętów pomocnicznych, takich jak poręcze dla niepełnosprawnych czy kule ortopedyczne

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl