Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 
Opcje przeglądania

Kule ortopedyczne – bezpieczny ruch w czasie kontuzji

Kontuzje, urazy czy złamania zdarzają się każdemu. Z wiekiem samo poruszanie się również staje się trudniejsze, podobnie jak utrzymanie równowagi. W takich przypadkach kluczowe są odpowiednie akcesoria do poruszania się, które sprawią, że kolejne kroki będą stabilne, a tym samym bezpieczne. Najpopularniejszym z takich sprzętów są kule ortopedyczne, zalecane przez specjalistów przy wielu różnych schorzeniach.

Kule do chodzenia to świetny sposób na wsparcie osoby z ograniczoną mobilnością podczas chodzenia. Pomagają one podeprzeć chód z jednej strony przy jednoczesnym rozłożeniu ciężaru ciała na ręce i ramieniu. Dzięki temu kule rehabilitacyjne mogą odciążyć uszkodzoną kończynę i uchronić ją przed dalszymi uszkodzeniami związanymi z kontynuacją ruchu. Oznacza to, że pacjent może podjąć leczenie bez drastycznej zmiany swojego stylu życia czy ograniczenia codziennych obowiązków.

W sklepie można znaleźć różnego rodzaju kule inwalidzkie, których wybór zależny jest przede wszystkim od takich czynników jak kondycja pacjenta i jego indywidualne preferencje. Wśród różnych rodzajów produktu takiego jak kule do chodzenia można wyróżnić przede wszystkim kule łokciowe, najpopularniejsze, a także kule pachowe. Te drugie wybierane są jedynie w takich przypadkach, gdy wystąpiły różnego rodzaju problemy z dłoniami. Wtedy można w bezpieczny sposób opierać się tylko na pachach. Kule do chodzenia łokciowe to produkt dość uniwersalny i polecany dla większości osób z problemami.

Dlaczego warto wybrać nasze kule ortopedyczne?

Nasze kule ortopedyczne to wysokiej jakości produkty, które sprawdzą się przy niejednej kontuzji. Pozwalają one na utrzymanie stabilnego chodu niezależnie od rodzaju uszkodzenia chorej kończyny. Kule do chodzenia można regulować w zależności od wzrostu i postawy użytkownika tak, aby odpowiadały wszystkim jego wymaganiom.

Co więcej, kule ortopedyczne są także w stu procentach bezpieczne. Posiadają nakładki na dolne części, dzięki czemu nie ślizgają się one nawet na gładkich nawierzchniach, takich jak kamień czy płytki. Dodatkowo kule do chodzenia są także lekke dzięki nowoczesnym materiałom zastosowanym w ich procesie produkcji, co sprawia, że są odpowiednim wyborem nawet dla osób starszych.

Posiadamy w sprzedaży także inne akcesoria, które przydadzą się osobom o ograniczonej mobilności. Wśród dostępnych sprzędów znajdziesz międzi innymi laski, które równie dobrze sprawdzą się przy różnego rodzaju kontuzjach. Zapraszamy na zakupy! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl