Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 
Opcje przeglądania
Producent
Cena

Wysokiej jakości łatwoślizgi – duży wybór

Pacjenci po urazach, kontuzjach czy z wrodzonymi chorobami często nie mogą poruszać się o własnych siłach. Do wykonania codziennych czynności potrzebują oni opiekuna, który często ma problemy z przesunięciem chorego – szczególnie gdy jest on już osobą dorosłą. Nieocenioną pomocą w takim przypadku stają się łatwoślizgi, czyli specjalne maty ułatwiające zmienianie pozycji człowieka mającego problemy z poruszaniem się.

Oferujemy bogaty asortyment różnego rodzaju produktów takich jak łatwoślizgi, które są wykorzystywane przez wszystkich pacjentów mających trudności z podstawowym, samodzielnym przemieszczaniem się. Są one przeznaczone w szczególności dla wszystkich osób starszych oraz niepełnosprawnych ruchowo, które są leżące i mają problemy ze wstawaniem. Z tego łatwoślizgów można korzystać zarówno w domu, jak i w takich miejscach jak szpitale lub ośrodki opiekuńcze. W połączeniu z innymi akcesoriami, takimi jak pasy do transferu pacjenta czy maty poślizgowe łatwoślizgi mogą stanowić duże ułatwienie w pracy w ośrodkach medycznych. 

Łatwoślizgi mogą być także wykorzystywane do ogólnego łatwiejszego przemieszczania się, na przykład podczas wykonywania standardowych czynności pielęgnacyjnych, a także poza domem lub w podróży. Produkty te stosowane są najczęściej przez opiekunów osób leżących w celu łatwiejszego ich podnoszenia, które nie wymaga użycia dużej ilości siły. Dzięki temu nie muszą oni nadwyrężać kręgosłupa, a sam proces podnoszenia staje się dużo łatwiejszy. Dlatego warto wyposażyć się w łatwoślizgi w przypadku przedłużającej się opieki nad chorym.

Zamów trwałe łatwoślizgi z dostawą do domu

Zależy Ci na wysokiej jakości produktów, które zamawiasz z myślą o swoich bliskich? Z nami nie musisz się martwić - zawsze dbamy o to, żeby produkty, które trafiają do naszych klientów, zostawały z nimi na długi czas. Łatwoślizgi nie są tutaj wyjątkiem. Są one wykonane z mocnego materiału o niskim współczynniku tarcia. Dzięki temu pacjent może zostać łatwo przesunięty do dowolnej pozycji, nawet jeśli łatwoślizg ma znaleźć się tuż pod nim. Sprawdzi się on także podczas pozycjonowania pacjenta, w łóżku jak i na stołach operacyjnych czy rentgenowskich - nawet w sytuacji, gdy chory jest nieprzytomny lub częściowo bezwładny. Co więcej, łatwoślizgi mogą być używane wielokrotnie przy kontakcie z tym samym pacjentem i dają się łatwo przechowywać. Łatwoślizgi są zatem nie tylko praktyczne, ale także wygodne na każdym etapie użytkowania. 

Nasz sklep rehabilitacyjny powstał z myślą o wygodzie osób chorych oraz ich opiekunów. Właśnie dlatego nasze łatwoślizgi można zamówić przez internet, bez wychodzenia z domu. Dodatkowo w tej samej paczce zaadresowanej pod wskazany przez Ciebie adres możesz zakupić także inne niezbędne produkty, oszczędzając na przesyłce. Zapraszamy na zakupy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl