Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jak wybrać idealne maseczki ochronne?

Maseczki ochronne na dobre zagościły w naszym życiu w czasie pandemii koronawirusa. Uznano je za jeden z najważniejszych środków ochrony osobistej, zabezpieczający pojedyncze osoby przed transmisją koronawirusa. Od wykorzystania maseczek ochronnych zależy zdrowie osób z chorobami współistniejącymi, dla których wirus stanowi szczególne zagrożenie.

Rekomendowane maseczki ochronne to przede wszystkim jednorazowe maseczki chirurgiczne. Można je wykorzystywać jedynie przez ograniczony czas ze względu na ich stosunkowo cienką konstrukcję, która jednak zapobiega dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusów. Są to maseczki ochronne, które należy wymieniać po każdym użyciu, aby zachowywały swoje właściwości.

Dobrym wyborem są również maseczki ochronne typu FFP2. Posiadają one wysoki poziom filtracji wdychanych cząsteczek i pozwalają na oczyszczanie zarówno wdychanego, jak i wydychanego powietrza. Są one solidnie wykonane i trudno o ich uszkodzenie. Popularne są także maseczki bawełniane w rekomendowanej, trójwarstwowej wersji, czy bardziej zaawansowane maseczki specjalistyczne.

Poznaj maseczki ochronne dostępne w naszym sklepie

Nasz sklep medyczny oferuje najwyższej jakości maseczki ochronne w dużych opakowaniach. Nie sprzedajemy tego typu produktów na sztuki – w zamian za to posiadamy ich hurtowe ilości, które są korzystniejsze cenowo dla naszych klientów. Mimo przystępnej ceny w dalszym ciągu są to produkty bardzo wysokiej jakości. Nasze maseczki ochronne posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające ich przydatność w walce z chorobami przenoszonymi drogą kropelkową. Są one zatem doskonałym wyborem na okres pandemii czy innych zachorowań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl