Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Materace przeciwodleżynowe dla zdrowia i komfortu

Materace przeciwodleżynowe znajdują zastosowanie u osób, które z powodu choroby nie mogą się przemieszczać i większość czasu spędzają w łóżku. Osoby stale przebywające w pozycji leżącej są bowiem narażone na odleżyny, które mogą być podstawą wielu innych chorób. Z tego względu należy zapewnić im maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Taką gwarancję daje wysokiej jakości materac przeciwodleżynowy.

Odpowiednio dobrany materac przeciwodleżynowy niwelują ucisk na tkanki wywierany przez kości przez rozkładanie nacisku na większą powierzchnię ciała. Można je wykorzystywać przez zarówno krótki, jak i długi czas. W przypadku krótkotrwałego leczenia, np. po operacji lub wypadku, najlepiej sprawdzą się materace przeciwodleżynowe bąbelkowe oraz piankowe. Przy ciągłym używaniu właściwym dla pacjentów z niepełnosprawnościami lub ograniczoną mobilnością, zalecane są materace przeciwodleżynowe rurowe.

Materace przeciwodleżynowe rurowe

W naszej ofercie znajdziesz materace przeciwodleżynowe rurowe o różnym stopniu zaawansowania technologicznego, w różnych cenach. To idealny wybór dla pacjentów, którzy przez dłuższy czas mają pozostawać w pozycji leżącej. Sprzedajemy także elementy wymienne do oferowanych przez nas materacy na odleżyny, dzięki czemu mają Państwo pewność, że to zakup na lata.

Materace przeciwodleżynowe bąbelkowe

Materace na odleżyny bąbelkowe to dobry wybór dla osób, które w pozycji leżącej mają pozostawać przez krótki czas. W razie pytań lub wątpliwości związanych z oferowanymi przez nas materacami przeciwodleżynowymi, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania oraz doradzimy w doborze urządzenia dostosowanego do Twoich potrzeb.

Poznaj wygodne materace przeciwodleżynowe z naszego sklepu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Posiadamy wysokiej klasy materace przeciwodleżynowe rurowe oraz materace bąbelkowe, które zapewnią zabezpieczenie przed powstawaniem odleżyn. W tej samej przesyłce możesz zamówić także poduszki przeciwodleżynowe czy stoliki przyłóżkowe, które również ułatwią opiekę nad chorym. Wszystkie nasze produkty są dostępne z wygodną dostawą do domu. Skontaktuj się z nami, by uzyskać pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl