Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Mata poślizgowa – dla wygody i bezpieczeństwa

Przenoszenie pacjenta to czynność, która zazwyczaj łączy sobie duży wysiłek z ogromną troską o bezpieczeństwo chorego. W wielu przypadkach siła mięśni opiekuna to jednak za mało, by upewnić się, że pacjent nie jest narażony na przypadkowe upadki czy uderzenia. Istnieje jednak wiele akcesoriów, które są w stanie ułatwić cały ten proces. Jednym z nich są maty ślizgowe, czyli płachty wykonane z syntetycznych materiałów, które ułatwiają transfer pacjenta.

Mata poślizgowa najczęściej wykorzystywana jest na łóżkach, gdzie zabezpiecza ona pacjenta przed przypadkowym zsunięciem. Umożliwia jej to śliski materiał, którym została pokryta, a także wygodne uchwyty, które umożliwiają zarówno przemieszczenie płachty, jak i jej umocowanie – na przykład na noc. Te same uchwyty sprawiają również, że mata poślizgowa może zostać przesunięta już przez jednego opiekuna (lub przez dwóch opiekunów, w przypadku osób bardzo ciężkich). Dzięki temu stanowi ona nieocenioną pomoc w codziennych czynnościach.

Mata poślizgowa wysokiej jakości? Wybierz nasze produkty!

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom i ich pacjentom wysokiej jakości produkty, które poprawiają ich standard życia, a także codziennej pracy. Maty ślizgowe nie są wyjątkiem od tej reguły. Codziennie dbamy o to, by w ręce naszych klientów trafiały tylko sprawdzone akcesoria, które przetrwają zarówno próbę czasu, jak i niecodziennych warunków czy intensywnego użytkowania.

Dodatkowo zamawiając maty ślizgowe w naszym sklepie, w tej samej paczce możesz otrzymać także inne produkty w korzystnych cenach. Dla naszych klientów przygotowaliśmy między innymi pionizatory oraz podnośniki inwalidzkie, które możesz u nas zamówić z dostawą do domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl