Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Kto powinien używać nasadki na sedes?

Nakładki na sedes to niezwykle wygodne rozwiązanie dedykowane osobom niepełnosprawnym, o ograniczonych możliwościach motorycznych. Nasadki toaletowe są przeznaczone dla osób, które ze względu na rozwój istniejących schorzeń nie są już w stanie korzystać ze standardowej toalety.

Nasadki na sedes są szczególnie polecane dla osób mające problemy z uginaniem kolan podczas wstawania i siadania lub osób po operacjach, które mają problemy z utrzymaniem równowagi. Nakładki na toaletę to także doskonała propozycja dla osób starszych, które chcą wciąż zachować niezależność przy wykonywaniu codziennych czynności. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli nakładek na sedes, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie sprzętu do indywidualnych preferencji oraz potrzeb.

Nakładki na toaletę a bezpieczeństwo

Nakładki na sedes, mimo swojej niepozornej budowy, są bardzo bezpieczne w użytkowaniu. Wszystkie nasadki na toaletę są montowane za pomocą specjalnych zaczepów, dzięki czemu nie ma możliwości przesunięcia się sprzętu. W toaletach, z których będą korzystać jedynie niepełnosprawni można zastosować nasadkę toaletową z estetyczną klapą, która poprawia komfort korzystania z tego typu akcesoriów. Bezpieczeństwo pacjenta przy korzystaniu z tego produktu mogą poprawić także poręcze łazienkowe, które wesprą chorego w czasie zmiany pozycji.

Co więcej, nasadki na sedes są również bardzo wytrzymałe dzięki grubemu tworzywu, z jakiego zostały wykonane. W naszym sklepie znajdują się nakładki, które są w stanie wytrzymać nawet duży nacisk, powtarzający się w przypadku pacjentów otyłych lub o dużej masie mięśniowej. Dzięki temu nie ma zagrożenia, że nasadka na toaletę pęknie lub uszkodzi się w czasie użytkowania.

Dlaczego warto wybrać nasadki na toaletę w naszym sklepie online?

Nasadki na sedes dostępne w naszym sklepie to wysokiej jakości produkty medyczne pochodzące wprost od sprawdzonych producentów. Wybierając nakładki toaletowe do naszej oferty starannie weryfikujemy i opisujemy ich parametry, dzięki czemu zawsze masz pewność, że wybierasz odpowiedni produkt. W przypadku, gdy masz jakiekolwiek wątpliwości co do nasadki na sedes, którą chcesz kupić, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Dodatkowo w naszym sklepie możesz skompletować pełen zestaw akcesoriów niezbędnych przy podstawowych czynnościach higienicznych. W naszej ofercie znajdziesz także krzesła łazienkowe czy inne pomoce, które sprawią, że kąpiele czy wizyty w toalecie przestaną być problemem. Wszystkie wybrane przez Ciebie produkty, w tym także nasadki na sedes, trafią do Ciebie w jednej paczce, dzięki czemu zaoszczędzisz także na przesyłce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl