Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Ortezy rąk

Ortezy rąk pozwalają na stabilizację rozmaitych fragmentów ręki: nadgarstka, łokcia, ramienia oraz barku czy kciuka. Wszystkie te ortezy maja na celu zabezpieczenie części ciała, która w ostatnim czasie przeszła uraz. Chronią przed nowymi dolegliwościami w danym obszarze oraz wspomagają proces leczenia.

W zależności od modelu, orteza może zabezpieczać wyłącznie określony fragment kończyny lub dodatkowo jego okolice - jak w przypadku przedłużonego modelu na łokieć. Dzięki temu, że ortezy wykonano z wysokiej klasy materiałów, zapewniają one maksymalny możliwy przepływ powietrza i zapewniają wysoki komfort nawet w cieplejsze dni. W naszej ofercie znajdziecie Państwo aparaty na palce, ortezy nadgarstka czy ortezy stawu łokciowego

Ortezy dodatkowo wzmacniają miejsce, które doznało urazu. Niektóre modele poprawiają przepływ krwi, co skutkuje dodatkowym przyspieszeniem gojenia. Różne wersje kolorystyczne produktu sprawiają, że możliwe jest dobranie modelu do kolorystyki odzieży. Jeśli orteza będzie stałą częścią codziennej stylizacji przez dłuższy czas, dobrym pomysłem może być jej zakup w kilku kolorach.

Oferujemy różne rozmiary ortez stawu barkowego dla zapewnienia najlepszego efektu terapeutycznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl