Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Pasy brzuszne – kiedy je stosować?

Pasy brzuszne to akcesoria przeznaczone dla osób po zabiegach operacyjnych, przebytych urazach oraz niepełnosprawnych, mających problem z utrzymaniem pozycji pionowej. Pozwalają one zmniejszyć szansę wystąpienia powikłań, takich jak przepukliny pooperacyjne czy zrosty. Pasy brzuszne są także ogromną pomocą dla osób powracających do zdrowia po chorobie czy kontuzji. Pozwalają one na bezpieczne wykonywanie codziennych czynności czy wykonywanie lekkich ćwiczeń, które mają prowadzić chorego do powrotu do zdrowia.

Jak działają pasy brzuszne?

Pasy brzuszne są w większości wykonane z dość sztywnego, ale elastycznego materiału. Ich budowa pozwala na stabilizację organizmu i jego wspieranie w czasie ruchu. Dodatkowo pasy brzuszne zmniejszają napięcie mięśniowe oraz odciążają części ciała narażone na dalsze urazy. Dzięki temu są one również elementem zmniejszania bólu i dyskomfortu u pacjenta. W ten sposób pasy brzuszne wspomagają regenerację tkanek i dbają o dobrą kondycję psychiczną pacjenta nawet po poważnych zabiegach.

Wysokiej jakości pasy brzuszne z dostawą do domu

Nasz sklep rehabilitacyjny oferuje wyłącznie najwyższej jakości pasy brzuszne. Są to produkty medyczne polecane dla pacjentów z różnymi schorzeniami. W naszej ofercie znajdziesz: pasy ciążowe, pasy żebrowe, pasy przepuklinowe czy pasy lędźwiowo-krzyżowe. Wykonane są z wysokiej jakości materiału. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, tkanina wykorzystana w pasach brzusznych zapewnia cyrkulację powietrza i zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się wilgoci. Nasze produkty są hipoalergiczne, wolne od toksyn i metali ciężkich. Pasy brzuszne nie powodują także otarć podczas użytkowania i są bardzo przyjemne dla skóry, dzięki czemu mogą je stosować nawet osoby po operacjach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl