Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Pasy do transferu pacjenta – bezpieczeństwo i wysoka jakość

Transfer pacjenta jest ogromnym wyzwaniem dla jego opiekuna. W przypadku pacjentów będących osobami dorosłymi transfer pacjenta jest bardzo obciążający dla kręgosłupa i mięśni dla pielęgniarzy i pielęgniarek. Na szczęście współczesne rozwiązania mogą znacząco ułatwić im pracę. Pasy do transferu pacjenta są właśnie jednym z tych rozwiązań.

W naszym sklepie medycznym znajdziesz wysokiej jakości pasy do przenoszenia pacjenta. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty pochodzące od sprawdzonych producentów. Mamy zatem gwarancję, że materiały, z których zostały wykonane nasze pasy do transferu pacjenta będą wytrzymałe jeszcze przez długie lata od zakupu. Dodatkowo nie będą one powodowały reakcji alergicznych czy otarć u użytkowników. Wybierając nasze pasy do przenoszenia pacjenta masz pewność, że będą się one nadawać do użytku jeszcze przez długie lata, a przy tym będą bezpieczne dla pacjenta.

Pasy do transferu pacjenta a bezpieczeństwo 

Pasy do transferu to bezpieczeństwo zarówno dla pacjenta, jak i jego pielęgniarza. Pozwalają one na wyważone użycie siły i odciążenie mięśni opiekuna przy podnoszeniu chorego do pozycji stojącej, a następnie jego przemieszczaniu w inne miejsce. Odpowiednio dobrane pasy do transferu pacjenta stabilizują go przy zmianie położenia, a jednocześnie nie są uciążliwe w użytkowaniu. Są one bowiem wykonane z miękkich materiałów z optymalnie umieszczonymi dodatkowymi zabezpieczeniami takimi jak rzepy.

Pasy do transferu posiadają także kilka uchwytów, które zabezpieczają pacjenta w czasie przenoszenia jego ciężaru. Mogą one również zostać wykorzystywane do stabilizacji jego pozycji podczas nauki chodzenia czy wstawania, np. po wypadkach, kontuzjach czy udarach. Świetnie sprawdzą się także z innymi akcesoriami do przenoszenia, takimi jak łatwoślizgi czy maty poślizgowe. Każdy pas do transferu pacjenta to zatem nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale także szybszego powrotu do zdrowia. 

Wybierz pasy do przenoszenia pacjenta z dostawą

Na każdym etapie obsługi staramy się dbać o komfort naszych klientów – pacjentów i opiekunów. Właśnie dlatego wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie, w tym także pasy do transferu pacjenta są dostępne z wygodną dostawą pod wskazany adres. W czasie składania zamówienia służymy także pomocą i chętnie odpowiadamy na pytania zadawane przez klientów.

Dodatkowo dzięki różnorodnej ofercie w ramach jednej przesyłki możesz zamówić wiele produktów, które pomogą Ci otoczyć chorą osobę kompleksową. W naszym sklepie internetowym znajdziesz między innymi wózki inwalidzkie oraz podpórki, które z pewnością przydadzą się podczas wykonywania codziennych czynności. Zapraszamy do zakupu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl