Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kiedy należy wybrać pikflometry dla siebie i swoich bliskich

Pikflometry to urządzenia medyczne dobrze znane przede wszystkim osobom chorym na astmę. Pikflometry umożliwiają pomiar prędkości, z jaką powietrze jest wydychane z płuc, dzięki czemu możliwe jest ustalenie szczytowego przepływu oddechowego i weryfikacja, czy choroba aktualnie nie stanowi zagrożenia dla danego pacjenta. Pikflometry nadają się do wykorzystania zarówno w gabinetach lekarskich, jak i w domu pacjenta zmagającego się z problemami oddechowymi.

Pikflometry w leczeniu astmy. Jak wykonać badanie?

Regularne korzystanie z pikflometrów jest jednym z warunków kontrolowania astmy i monitorowania przebiegu jej leczenia. Pacjent przykłada tego typu urządzenie do ust i wydycha powietrze, a pikflometr wyświetla wynik w skali litrów na minutę. Tego typu badania wykonywane podczas wizyty lekarskiej są podstawą do postawienia diagnozy i wskazania wartości referencyjnej. W domowych badaniach pikflometry pozwalają z kolei kontrolować stan pacjenta i rozwój jego choroby.

Kup pikflometry ze sprawdzonego źródła!

Jednym z wyznaczników miadorajnego badania pikflometrem jest wysoka jakość tego urządzenia. Takie właśnie pikflometry może Ci zaoferować nasz sklep internetowy, który specjalizuje się w dostarczaniu wyspecjalizowanych akcesoriów medycznych do pacjentów i personelu medycznego. Oferujemy także glukometry oraz wkładki ortopedyczne, które mogą dotrzeć do Ciebie w tej samej przesyłce!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl