Skontaktuj się!

Napisz do nas 

Pionizatory

W ofercie naszego sklepu posiadamy pionizatory oraz przeznaczone do nich akcesoria, takie jak podpory, siodełka i stoliki. Sprzęt ten może być używany zarówno przez dzieci, jak i osoby dorosłe, które nie potrafią samodzielnie przyjąć i utrzymać postawy stojącej. Zwiększa on ich komfort oraz wspomaga zdolności ruchowe.
Nasze pionizatory wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają ich trwałość i niezawodność. Nowoczesny design przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi.
Pionizatory dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki czemu mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dzięki licznym podporom, zapewniają użytkownikowi stabilizację, a przy tym są odporne na duże obciążenia.


Pionizatory są sprzętem bardzo bezpiecznym. Dzięki blokadom kół, regulowana jest prędkość chodzenia użytkownika. Ich konstrukcja ogranicza także możliwość upadku oraz powstania jakichkolwiek urazów podczas poruszania się. Sprzętem można z powodzeniem kierować samodzielnie poprzez regulowaną kierownicę. Dostępne są także uchwyty dla osoby asystującej, co usprawnia rehabilitację i daje większą pewność pacjentowi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl