Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Profesjonalne pionizatory w wielu różnych wersjach

Przyjmowanie pozycji stojącej może być utrudnione w przypadku wielu różnych chorób. Wspomaganie wstawania w takim przypadku ma szczególnie duże znaczenie nie tylko dla zdrowia, ale także i dla psychiki pacjenta. Pionizatory mogą mu pomóc w częściowym odzyskaniu swobody ruchu, zwiększeniu mobilności i wreszcie w wykonywaniu codziennych czynności, które bez profesjonalnego sprzętu nie byłyby możliwe.

Pionizatory są sprzętem bardzo bezpiecznym. Dzięki blokadom kół, regulowana jest prędkość chodzenia użytkownika. Ich konstrukcja ogranicza także możliwość upadku oraz powstania jakichkolwiek urazów podczas poruszania się. Sprzętem można z powodzeniem kierować samodzielnie poprzez regulowaną kierownicę. Dostępne są także uchwyty dla osoby asystującej, co usprawnia rehabilitację i daje większą pewność pacjentowi. Te urządzenia doskonale sprawdzą się z innymi produktami, takimi jak akcesoria do wózków inwalidzkich czy sprzęt do transferu pacjenta

Pionizatory i akcesoria w jednym miejscu

W ofercie naszego sklepu posiadamy pionizatory oraz przeznaczone do nich akcesoria, takie jak podpory, siodełka i stoliki. Sprzęt ten może być używany zarówno przez dzieci, jak i osoby dorosłe, które nie potrafią samodzielnie przyjąć i utrzymać postawy stojącej. Zwiększa on ich komfort oraz wspomaga zdolności ruchowe. Dodatkowo pionizatory są proste w użytkowaniu i całkowicie bezpieczne – zapewniają zarówno stabilność, jak i wygodę osoby, która z nich korzysta.

Co więcej, nasze pionizatory wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają ich trwałość i niezawodność. Nowoczesny design przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi. Pionizatory dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki czemu mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dzięki licznym podporom, zapewniają użytkownikowi stabilizację, a przy tym są odporne na duże obciążenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl