Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Podnośniki dla niepełnosprawnych – technologia w służbie opiekunów

Podnoszenie osób niepełnosprawnych jest jednym z największych wyzwań, z jakimi muszą się zmierzyć ich opiekunowie. Transfer pacjenta to czynność, która obciąża zarówno ich, jak i ich podopiecznych, który w trakcie zmieniania pozycji są narażeni na przypadkowe uderzenia i upadki. Właśnie dlatego w  ofercie naszego sklepu posiadamy podnośniki inwalidzkie oraz przeznaczone do nich akcesoria, takie jak siedziska, suwnice, szyny i haki.

Sprzęt ten przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych, które mają problemy z samodzielnym podnoszeniem się i poruszaniem. Stanowi też doskonałą pomoc dla ich opiekunów, umożliwiając transport pacjenta podczas codziennych czynności. Podnośniki inwalidzkie skutecznie zmniejszają również szansę na zsunięcie się pacjenta czy jego przypadkowe uderzenie o wyposażenie pomieszczenia, dzięki czemu znacząco ułatwiają codzienną opiekę.

Wysokiej jakości podnośniki dla niepełnosprawnych w jednym miejscu

Nasza oferta została przygotowana z myślą o komforcie i bezpieczeństwie pacjentów, niezależnie od ich stanu. Właśnie dlatego podnośniki inwalidzkie, podobnie jak inne akcesoria do poruszania się dostępne w naszym sklepie internetowym wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają ich trwałość i niezawodność wszystkich sprzedawanych urządzeń.

Nasze podnośniki inwalidzkie zostały dostosowany do dużych obciążeń występujących w przypadku, gdy pacjentem jest osoba o dużej masie ciała. Sprzęt ten jest też dobrze wyprofilowany, dlatego mogą korzystać z niego osoby w różnym wieku i o różnej budowie, bez uczucia . Każdy podnośnik posiada czteropunktowy wieszak do mocowania wygodnego kosza albo siedziska. Podnośniki są zaopatrzone w system elektroniczny, dzięki czemu łatwo jest nimi manewrować na małej powierzchni. Każdy z nich posiada także przycisk bezpieczeństwa. W razie konieczności zapewniony jest manualny system obsługi. Co więcej, ergonomiczne rączki oraz blokady na kołach sprawiają, że wózki inwalidzkie mogą być używane bez większego wysiłku, a przy tym zapewniają bezpieczeństwo użytkownika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl