Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 
Podpórka ortopedyczna Dynawalk Podpórka ortopedyczna Dynawalk
Producent: Mobilex
Cena: 822,25 zł
szt.
zobacz więcej

Podpórki rehabilitacyjne – komfort i wygoda w czasie chodzenia

Umiejętność poruszania się może zostać znacząco ograniczona w czasie choroby, wypadku czy ze względu na coraz bardziej zaawansowany wiek. Na szczęście dzisiejszy sprzęt rehabilitacyjny pozwala skutecznie ograniczyć przykre dolegliwości spowodowane kłopotami zdrowotnymi. Podpórki rehabilitacyjne są jednym z akcesoriów, które szybko i skutecznie może w tym pomóc.

Podpórki rehabilitacyjne, podobnie jak balkoniki do chodzenia,  to popularny sprzęt przeznaczony szczególnie dla seniorów, osób w trakcie rehabilitacji czy z wrodzonymi schorzeniami. Są one niezwykle cennymi akcesoriami, gdyż pozwalają one na zachowanie aktywności ruchowej nawet w przypadku, gdy ze względu na stan zdrowia chorego jest ona mocno ograniczona. Podpórki na kółkach dodatkowo świetnie sprawdzają się przy codziennych wyjściach, np. na zakupy czy do biblioteki. Sprawia to, że są one obowiązkowym wyposażeniem każdej osoby, która chce zachować niezależność niezależnie od okoliczności.

Dlaczego warto wybrać podpórki do chodzenia?

Podpórki rehabilitacyjne są nie tylko gwarancją niezależności i wygody w czasie wykonywania codziennych czynności. To także sprzęt, który gwarantuje swojemu użytkownikowi zwiększone bezpieczeństwo. Zapewnia on utrzymanie odpowiedniej, pionowej postawy i pomaga w stawianiu kolejnych, bezpiecznych kroków nawet na nierównych powierzchniach. Podpórki do chodzenia są przy tym bardzo lekkie i łatwe w manewrowaniu, dzięki czemu mogą być wykorzystywane z powodzeniem nawet przez osoby, które nie dysponują dużą siłą fizyczną.

Co więcej, wszystkie nasze podpórki rehabilitacyjne zostały wykonane z trwałych materiałów, odpornych na wieloletnie użytkowanie czy działanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu jest to zakup na całe lata, które osoba chora będzie mogła spędzić w znacznie większym komforcie. Komfortowe będzie również samo złożenie zamówienia – dzięki naszemu sklepowi internetowemu możesz znaleźć idealne podpórki do chodzenia i skierować je pod adres, pod którym będzie najwygodniej Ci je odebrać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl