Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Poduszki przeciwodleżynowe dla bezpieczeństwa i wygody

Długie przebywanie w pozycji leżącej może mieć przykre konsekwencje zdrowotne. Jednym z nich są odleżyny, które powstają w wyniku pozostawania w jednej pozycji przez dłuższy czas. Problem ten dotyczy w większości osób po skomplikowanych zabiegach, osób z ograniczoną mobilnością oraz osób niepełnosprawnych. Poduszki przeciwodleżynowe zostały zaprojektowane, by im pomóc. 

Poduszki przeciwodleżynowe to produkty przeznaczone głównie dla osób niepełnosprawnych, które są podatne na powstawanie odleżyn, dla osób pracujących w pozycji siedzącej oraz cierpiących na bóle kręgosłupa. Zapewniają lepszy przepływ krwi, redukują nacisk podłoża na kręgosłup, przez co neutralizują ból oraz zapewniają komfort i wygodę siedzenia. Poduszki na odleżyny redukują także nieprzyjemne objawy związane z długotrwałym pozostawaniem w jednej pozycji, gwarantując ogólną poprawę samopoczucia i szybszy powrót do zdrowia. 

Dlaczego warto wybrać nasze poduszki na odleżyny?

Poduszki przeciwodleżynowe wykonane są z wysokiej jakości materiału, delikatnego i przyjemnego dla skóry. Nie podrażnia on naskórka i nie powoduje otarć, zapewniając pełen komfort użytkowania. Jest on także przepuszczalny dla powietrza i trudno przepuszczalny dla cieczy, dzięki czemu można uniknąć częstych zabrudzeń, a te, które się pojawiają, można łatwo usunąć. Poduszki na odleżyny odznaczają się niezwykłą miękkością i trwałością. Idealnie dopasowują się do kształtu ciała osób z nich korzystających, nie wygniatając się przy tym i nie tracąc swoich właściwości. Dzięki temu można z nich korzystać nieprzerwanie nawet przez długie lata. 

Poduszki na odleżyny są także komfortowe w codziennym użytkowaniu. Dzięki swojej specjalnej budowie są w stanie zapewnić podparcie i stabilność użytkownika w niemal każdej przyjmowanej przez niego pozycji. Odciążają przy tym części ciała po urazach czy zagrożone dalszym uszkodzeniem. Szeroki wybór modeli poduszek przeciwodleżynowych, które różnią się między sobą kształtem i kolorem, pozwala idealnie dobrać artykuł do swoich potrzeb. Dodatkowo są one także łatwe do kupienia - zamówisz je kilkoma kliknięciami w naszym sklepie internetowym! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl