Skontaktuj się!

Napisz do nas 

Poręcze łazienkowe

Dopasowanie łazienki do potrzeb osoby niepełnosprawnej wymaga zastosowania pewnych rozwiązań, które umożliwią choremu swobodne korzystanie z toalety możliwie samodzielnie. Z tego względu, oferujemy Państwu szeroki wybór poręczy łazienkowych.

Rozmaite uchwyty na wannę wykonane z wysokiej klasy, niekorodujących materiałów ułatwiają wejście i wyjście z wanny, a także dają możliwość wygodnego przytrzymania się podczas kąpieli, jeśli zajdzie taka konieczność.

Poręcze łazienkowe uchylne

Łukowe, uchylne poręcze dla niepełnosprawnych sprawdzą się szczególnie dobrze w niewielkich łazienkach, a także w miejscach, które mogą wymagać pomysłowych rozwiązań. Zamocowana przy toalecie pozwoli na podtrzymanie się w celu ułatwienia wstania, a obok wanny w bardzo malutkiej łazience - da możliwość komfortowego wyjścia z niej bez jednoczesnego zajmowania powierzchni.

Poręcze dla niepełnosprawnych

Wszystkie oferowane przez nas sprzęty wykonano z wysokiej jakości metali odpornych na wilgoć. To zapewnia im dużą trwałość. Dodatkowo, dla zwiększenia bezpieczeństwa, uchwyty są antypoślizgowe.

Uchwyt na wannę RF-900 Uchwyt na wannę RF-900
Producent: Reha Fund
Cena: 130,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl