Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 
Uchwyt na wannę RF-900 Uchwyt na wannę RF-900
Producent: Reha Fund
Cena: 108,56 zł
szt.
zobacz więcej

Poręcze łazienkowe - dla wygody i bezpieczeństwa

Dopasowanie łazienki do potrzeb osoby niepełnosprawnej wymaga zastosowania pewnych rozwiązań, które umożliwią choremu swobodne korzystanie z toalety możliwie samodzielnie. Zachowanie prywatności w takich momentach ma bowiem znaczenie nie tylko dla fizycznego stanu pacjenta, ale także dla jego psychiki.Z tego względu, oferujemy Państwu szeroki wybór poręczy łazienkowych, które znacząco ułatwią wykonywanie czynności higienicznych osobom o ograniczonej mobilności.

Rozmaite poręcze dla niepełnosprawnych, takie jak uchwyty łazienkowe, zostały wykonane z wysokiej klasy, niekorodujących materiałów ułatwiają wejście i wyjście z wanny. Dają możliwość wygodnego przytrzymania się podczas kąpieli, jeśli zajdzie taka konieczność, oraz zmiany pozycji. Poręcze dla niepełnosprawnych zmniejszają także szansę na upadek czy przypadkowe poślizgnięcie na śliskiej powierzchni wanny, pozwalając seniorom i osobom o ograniczonej mobilności na zachowanie samodzielności podczas czynności higienicznych. 

Poręcze dla seniorów do łazienki dużej i małej 

Łukowe, uchylne poręcze łazienkowe dla niepełnosprawnych sprawdzą się szczególnie dobrze w niewielkich łazienkach, a także w miejscach, które mogą wymagać pomysłowych rozwiązań. To świetny wybór dla osób mieszkających w niewielkich lokalach w blokach. Zamocowany przy toalecie uchwyt łazienkowy czy poręcz do łazienki pozwoli na podtrzymanie się w celu ułatwienia wstania, a obok wanny w bardzo malutkiej łazience - da możliwość komfortowego wyjścia z niej bez jednoczesnego zajmowania powierzchni. Dzięki jej kompaktowemu designowi montaż tego akcesorium nie będzie wymagał remontu czy innych szeroko zakrojonych prac. Montaż poręczy dla niepełnosprawnych można bowiem wykonać samodzielnie z wykorzystaniem popularnych narzędzi. 

Dlaczego warto kupić poręcze dla niepełnosprawnych?

Wszystkie oferowane przez nas poręcze dla niepełnosprawnych wykonano z wysokiej jakości metali odpornych na wilgoć. To zapewnia im dużą trwałość. Dodatkowo, dla zwiększenia bezpieczeństwa, uchwyty są antypoślizgowe, dzięki czemu nie sprawiają one kłopotów przy opieraniu na nich ciężaru ciała. Co więcej, kupując uchwyty łazienkowe zapewniasz osobom z ograniczoną mobilnością nie tylko swobodę, ale lepsze samopoczucie wynikające ze zwiększonej samodzielności. W tej samej przesyłce możesz także zamówić inne akcesoria do poruszania się, takie jak kule ortopedyczne czy krzesła prysznicowe, które w jeszcze większym stopniu przyczynią się do poprawy komfortu życia Twoich bliskich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl