Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Stabilizatory ortopedyczne

Stabilizatory ortopedyczne mogą być stosowane zarówno jako element działań rehabilitacyjnych, jak i w formie profilaktyki - między innymi dla osób, które pozostają aktywne fizycznie i chcą ochronić się przed kontuzją.

Wśród stabilizatorów, które znajdują się w naszej ofercie, można wskazać korektory postawy, ortezy na stopę, stabilizator obojczyka, stabilizator palca czy stawu skokowego i wiele innych. Wszystkie te sprzęty są przeznaczone do zapewnienia optymalnego przebiegu rekonwalescencji lub w formie środka prewencyjnego, zapobiegającego ich występowaniu.

W wielu przypadkach stanowią wygodny i bezpieczny zamiennik dla tradycyjnych gipsów, które są ciężkie i znacząco ograniczają dopływ powietrza do danej kończyny.

Niektóre z ortez mogą być wykorzystywane również przez osoby cierpiące na schorzenia o podłożu neurologicznym - między innymi przykurcze.

Część dostępnych w naszej ofercie stabilizatorów i ortez ortopedycznych jest wykonana z rozmaitych dzianin, inne - z tworzyw typu plastik. Każdy z tych sprzętów stworzono z najwyższej jakości, wytrzymałych materiałów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl