Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Stoliki przyłóżkowe dla chorych i niepełnosprawnych

Spożywanie posiłków może być znacząco utrudnione przy braku możliwości wyjścia z łóżka. Taki scenariusz dotyczy przede wszystkim osób starszych, niepełnosprawnych, chorych lub wracających do zdrowia po różnego rodzaju zabiegach. Pomóc im mogą stoliki przyłóżkowe, które pozwalają im znaleźć oparcie, utrzymać pozycję siedzącą i spożyć posiłek bez narażania się na zadławienie.

Stoliki do łóżka mogą różnić się między sobą wyglądem i konstrukcją. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno stoliki przyłóżkowe w formie blatów na nóżkach, jak i bardziej skomplikowane modele na kółkach, które można przysuwać lub odsuwać w zależności od swoich potrzeb. Dysponujemy również wersjami regulowanymi o różnej wielkości, dzięki czemu z pewnością otrzymasz od nas produkt dopasowany do Twoich wymagań.

Dlaczego warto wybrać nasze stoliki do łóżka?

Wybór odpowiedniego stolika do łóżka jest równie skomplikowany, co zakup łóżka rehabilitacyjnego czy wózka inwalidzkiego. Stolik przyłóżkowy, podobnie jak te przedmioty, pozwala bowiem na względnie normalne funkcjonowanie osób z niepełnosprawnościami czy z szeroko pojętymi trudnościami z poruszaniem się. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości produkty, które zapewnią Tobie i Twoim bliskim komfort i bezpieczeństwo przy wykonywaniu codziennych czynności. Nasze stoliki przyłóżkowe są wykonane z solidnych materiałów, które są trwałe i łatwe w czyszczeniu. Sprawdzą się one zarówno w warunkach domowych, jak i w szpitalach czy klinikach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl