Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Sznurówki ortopedyczne

Sznurówki ortopedyczne oraz wszelkiego rodzaju pasy ortopedyczne mają za zadanie wesprzeć chory kręgosłup - głównie w jego odcinku piersiowych, a także lędźwiowo-krzyżowym. Ze względu na rozmaite przeznaczenia w zakresie leczenia można znaleźć sznurówki krótsze i nieco dłuższe, dokładniej podtrzymujące kręgosłup.

Dla zapewnienia Państwu optymalnego wyboru, oferujemy sznurówki miękkie (elastyczne) oraz półsztywne. Ten drugi rodzaj wyposażony jest w stalowe wzmocnienia, które mają na celu jeszcze lepiej podtrzymać kręgosłup w jego newralgicznych odcinkach.

Elastyczne i półsztywne sznurówki wykonane są z wysokiej jakości tkanin zapewniających optymalny przepływ powietrza. To sprawia, że ich używanie nawet w wysokich temperaturach latem nie powoduje znaczącego dyskomfortu i nie prowadzi do nadmiernego pocenia się.

Aby dobranie idealnego pasa było możliwe, oferujemy Państwu produkty w rozmaitych wymiarach, które dobiera się w zależności od obwodu w pasie. To sprawia, że sprzęt doskonale leży i zapewnia optymalne podparcie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl