Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Kiedy warto zaopatrzyć się w temblaki?

Temblaki to niewielkie, materiałowe chusty służące do stabilizacji uszkodzonych kończyn górnych. Temblaki znajdują szerokie zastosowanie przy unieruchamianiu ręki po różnego rodzaju urazach, takich jak złamania (w tym przypadku służy do podtrzymania gipsu i tym samym zmniejszenia obciążenia stawów i mięśni), zwichnięcie, niedowład lub porażenie.

Dzięki zastosowaniu temblaków, ręka jest utrzymana wciąż w tej samej, zgiętej w łokciu pozycji. Jego wygląd można przyrównać do rękawa zawieszonego na pasku, który spoczywa na ramieniu. To rozwiązanie pozwala unieruchomić kończynę i utrudnić jej gwałtowne ruchy, które mogłyby prowadzić do dalszych uszkodzeń. Niektóre modele temblaków nie zawierają pełnego unieruchomienia łokcia, ale przyjmują formę opaski, podwieszanej na zdrowym ramieniu. Ten rodzaj temblaka szczególnie dobrze sprawdza się w formie podwieszenia dla gipsu.

Oprócz podtrzymywania kończyny po urazie znajdującej się na przykład w gipsie lub szynie, temblaki wykorzystuje się również powszechnie w rozmaitych niedowładach - wynikających między innymi z udarów mózgu czy innych schorzeń o podłożu neurologicznym.

Poznaj wysokiej jakości temblaki z naszej oferty

Naszą ofertę temblaków przygotowaliśmy z myślą o różnorodnych potrzebach naszych klientów. Posiadamy szeroki wybór modeli w różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu każdy pacjent może wybrać dla siebie idealną propozycję. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty wykonano z wysokiej jakości materiałów. Aby umożliwic dobranie temblaka do Twoich potrzeb, oferujemy różne ich rozmiary. Dodatkowo w tej samej przesyłce mogą do Ciebie trafić inne akcesoria, takie jak ortezy rąk czy bandaże, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze na przesyłce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl