Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Bateria do podnośnika PM 100 Bateria do podnośnika PM 100
Producent: Mobilex
Cena: 927,99 zł
szt.
zobacz więcej

Bezpieczny transfer pacjenta? Pomoże Ci profesjonalny sprzęt

Przenoszenie pacjentów jest jednym z najtrudniejszych zadań zarówno personelu medycznego, jak i opiekunów osób niepełnosprawnych czy mających przejściowe trudności z poruszaniem się. Duże ciężary, ograniczona mobilność i niesprzyjające otoczenie często sprawia, że jest to wyzwanie zajmujące ogromne ilości czasu. Na szczęście odpowiedni sprzęt może sprawić, że transfer pacjenta będzie szybki i niezwiązany z dużymi obciążeniami dla jego opiekuna.

W ofercie naszego sklepu w dziale transfer pacjenta posiadamy produkty służące do przemieszczania pacjentów, takie jak maty poślizgowe, łatwoślizgi, a także platformy do transferu.Wspomagają one transport i opiekę nad pacjentem poprzez łatwiejsze przesuwanie i obracanie go. Co więcej, gwarantują one komfort nie tylko pacjenta, ale także jego opiekuna. Sprzęt do transferu pacjenta sprawia bowiem, że opiekun nie musi używać dużo siły, dzięki czemu odciążone są jego ręce i kręgosłup. Zapobiega to zbędnym kontuzjom i sprawia, że wykonywanie codziennych czynności opiekuńczych jest znacznie łatwiejsze.

Sprzęt do przenoszenia pacjenta w najlepszym wydaniu

Wiemy, że transfer pacjenta sam w sobie jest dużym wyzwaniem. Martwienie się o bezpieczeństwo chorego w takim momencie powinno zatem być zupełnie zbędne. Właśnie dlatego nasz sprzęt do przenoszenia pacjenta został starannie wyselekcjonowany tak, aby był on odporny nawet na wieloletnie użytkowanie.

Wysokiej jakości materiał, z którego wykonane są akcesoria do transferu pacjenta, nie podrażnia skóry. Jest wolny od toksyn i metali ciężkich, nie rozrywa się, ma zapewnioną cyrkulację powietrza i bardzo łatwo utrzymać go w czystości. Pomimo tego, że materiał, z którego wykonany jest sprzęt do przenoszenia pacjenta jest śliski, uniemożliwia on przypadkowe zsunięcie się z jego powierzchni, zapewniając użytkownikowi stabilizację. Jest on zatem idealną propozycją dla osób, które chcą zadbać zarówno o bezpieczeństwo, jak i o komfort pacjenta.

Wszystkie akcesoria do transferu pacjenta są uniwersalne i odporne na duże obciążenia. Dzięki temu mogą z nich korzystać wszystkie osoby, niezależnie od stanu zdrowia i budowy ciała. Sprzęt do przenoszenia pacjenta nie zajmuje dużo miejsca, może być wielokrotnie stosowane zarówno w szpitalu, jak i w domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl