Skontaktuj się!

Napisz do nas 

W ofercie naszego sklepu w dziale transfer pacjenta, posiadamy produkty służące to przemieszczania pacjentów, takie jak maty poślizgowe i folie poślizgowe, łatwoślizgi, a także deski.
Wspomagają one transport i opiekę nad pacjentem poprzez łatwiejsze przesuwanie i obracanie go. Opiekun nie musi używać dużo siły, dzięki czemu odciążone są jego ręce i kręgosłup.

Wysokiej jakości materiał, z którego wykonane są artykuły, nie podrażnia skóry. Jest wolny od toksyn i metali ciężkich, nie rozrywa się, ma zapewnioną cyrkulację powietrza i bardzo łatwo utrzymać go w czystości.
Pomimo tego, że jest śliski, uniemożliwia pacjentowi przypadkowe zsunięcie się z maty czy deski. Zapewnia użytkownikowi bezpieczeństwo, stabilizację i zwiększa komfort życia.

Wszystkie artykuły są uniwersalne i odporne na duże obciążenia. Dzięki temu mogą z nich korzystać wszystkie osoby, niezależnie od stanu zdrowia i budowy ciała.
Produkty nie zajmują dużo miejsca, mogą być wielokrotnie stosowane zarówno w szpitalu, jak i w domu pacjenta. Oferujemy także wysokiej jakości platformy do transferu najlepszych producentów

Bateria do podnośnika PM 100 Bateria do podnośnika PM 100
Producent: Mobilex
Cena: 966,25 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl