Skontaktuj się!

Napisz do nas 
 
14-dni na zwrot 
 

Wybierz najlepsze wózki inwalidzkie w naszym sklepie

Możliwość poruszania się jest niezbędna do wykonywania codziennych czynności, realizowania swoich pasji oraz korzystania z życia pełnymi garściami. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę – właśnie dlatego w ofercie naszego sklepu posiadamy szereg wózków inwalidzkich, dostosowanych do indywidualnych potrzeb osób z różnymi problemami zdrowotnymi. Można u nas znaleźć sprzęt zarówno dla osoby o ograniczonej zdolności poruszania się, jak i w pełni niepełnosprawnej – wszystko w bardzo przystępnych cenach. Dodatkowo oferujemy także akcesoria do wózków inwalidzkich, które pomogą dopasować je do indywidualnych wymagań czy potrzeb użytkownika tego sprzętu, zapewniając jego bezpieczeństwo.

Wszystkie wózki inwalidzkie dostępne w naszej ofercie są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal czy aluminium. Daje to gwarancję długiego użytkowania, bez konieczności częstych napraw sprzętu.

Wózki inwalidzkie są przystosowane do dużych obciążeń, przez co nadają się nawet dla osób zmagających się z problemem zbyt dużej wagi. Dzięki idealnemu wyprofilowaniu zapewniają wygodę i swobodę ruchów górnej partii ciała, a także pomagają w niwelowaniu bólu mięśni i stawów.

Lekkie wózki inwalidzkie w przystępnych cenach

Wózki inwalidzkie to sprzęt, który powinien reprezentować najwyższą jakość w każdym przypadku. Naszym klientom oferujemy zatem tylko starannie wyselekcjonowane produkty, które zostały wykonane tak, by przetrwać całe lata. Nasze wózki inwalidzkie, w tym także modele ręczne, są zatem niezwykle wygodne w użytkowaniu. Ich koła są w pełni amortyzowane, nie blokują się, dlatego pozwalają na łatwe przemieszczanie się po trudnych nawierzchniach.

Nasze wózki inwalidzkie są także bardzo lekkie. Z powodzeniem można je składać, rozmontowywać poszczególne części, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca w samochodzie lub w domu. Dużą zaletą jest możliwość regulacji podłokietników oraz siodełek, co zapewnia stabilność w czasie jazdy. Warto podkreślić także nowoczesny i nieprzeciętny design, który zadowoli każdego użytkownika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl